tel./fax: +48 32 253 60 11
e-mail: tangotour@tangotour.com.pl

Tango tour
Promocje - kliknij i sprawdź

Wyszukiwarka

WYCIECZKI FAKULTATYWNE

EFEZ I MERYEMANA (WZGÓRZE SŁOWIKÓW)


Ruiny Efezu należą do najlepiej na świecie zachowanych ruin antycznego miasta. To właśnie tutaj znajdowała się Świątynia Artemidy - jeden z 7 cudów świata. Przechodząc przez słynną Marmurową i Arkadyjską Drogęzobaczycie Państwo min. do dziś czynny hellenistyczny amfiteatr, - z areny, którego niegdyś nauczał Efezjan Św. Paweł, przepiękną odrestaurowaną fasadę Biblioteki Celsusa, Świątynię Hadriana czy fontannę Trajana i wiele innych wspaniałych zabytków. Uważa się, iż to tutaj właśnie Św. Jan napisał pod koniec swego życia ewangelię. Nieopodal znajduje się słynne Wzgórze Słowików miejsce gdzie ostatnie lata swego życia spędziła Matka Boska, zwiedzicie Państwo jej malutki dom - Papież Jan Paweł II odwiedzał to wzruszające miejsce.
W naszej ofercie autokarowej gratis!! Płacimy tylko bilety wstępu
cena ok: 60 €


PAMUKKALE


Zobaczycie Państwo niezwykły cud przyrodniczy: śnieżnobiałe tarasy utworzone przez spływającą od tysiącleci ze wzgórza silnie nawapnioną wodę, która stworzyła iście bajkowy krajobraz, będzie okazja do podziwiania i kąpieli. Na szczycie wzgórza znajduje się słynny Basen Kleopatry, w którym ponoć spotykali się Antoniusz i Kleopatra zażywając zdrowotnych kąpieli. W Pamukkale znajdują się również ruiny antycznego miasta Hierapolis, a w nim imponujący rzymski amfiteatr z areną gdzie niegdyś walczyli gladiatorzy i jedne z największych nekropolii starożytności.
W naszej ofercie autokarowej gratis!! Płacimy tylko bilet wstępu
Cena ok: 60 €


ŁAŹNIA TURECKA


Okazja do zażycia kąpieli w tradycyjnej łaźni tureckiej. Para wodna, zimna i gorąca woda rozmiękczają i rozgrzewają skórę, z której następnie, za pomocą specjalnej gąbki usuwa się martwe komórki naskórka. Na koniec wspaniały masaż uleczy wszelkie dolegliwości. Tej wizyty długo Państwo nie zapomnicie.
Cena ok. 15 €


DALYAN


Małe urocze miasteczko, które jest coraz bardziej popularnym celem urlopowych wyjazdów. W letnie popołudnie z Marmaris i Fethie przybywają łodziami motorowymi całe rzesze turystów przedzierających się przez zarośla trzcinowe na rzece Dalyan w drodze do starożytnych ruin Kaunos i plaży Izutzu. Ponad rzeką na urwistych zboczach widoczne są skalne grobowce starożytnych mieszkańców antycznej Likii. Każdego dnia latem z nabrzeża odpływają wycieczki łodzią do gorących źródeł, gdzie można zażywać kąpieli błotnych, a także na śródziemnomorską plażę żółwią (jedną z nielicznych plaż w Turcji, gdzie żółwie składają jaja). Są tu wspaniałe warunki do pływania i nurkowania.
Cena ok. 60 €


REJS JACHTEM PO ZATOKACH


Podczas wycieczek jachtem po Morzu Egejskim, dotrzecie Państwo do tajemniczych zatok, wysepek, a także będziecie mogli opalać się na pokładzie jachtu lub nurkować w krystalicznie czystej wodzie, podziwiając wspaniałe kolory podwodnego świata. Na pokładzie będzie serwowany lunch (gratis!) oraz zapewniamy Państwu możliwość korzystania z baru z napojami chłodzącymi.
Cena ok. 20 €


BODRUM I WIEŚ TURECKA


Bodrum to dziś jeden najbardziej znanych kurortów Riwiery Egejskiej z uroczym portem jachtowym. Niegdyś starożytne HALIKARNAS gdzie znajdował się kolejny z siedmiu cudów świata: grobowiec Króla Mauzolosa.W mieście znajduje się również okazały zamek Krzyżowców mieszczący dziś ciekawe muzeum. W trakcie tej wycieczki poznamy również zwyczaje i sposób życia mieszkańców tureckiej prowincji, zobaczymy tradycyjne domostwa oraz odwiedzimy turecki meczet. Wycieczka daje okazję do zdobycia wiedzy o zwyczajach, religii i tradycjach tego regionu gdzie jak nigdzie w Turcji przenikają się nawzajem wpływy tureckie i greckie.
Cena ok. 40 €


REJS PO BOSFORZE


Niepowtarzalna okazja do podziwiania starego Stambułu od strony morza Marmara. Majestatyczny Pałac Topkapi z jego tajemniczym haremem, orientalne meczety, strzeliste minarety to widok na europejską część miasta. Spoglądając na część azjatycką zobaczą Państwo luksusowe dzielnice oraz nowoczesne wieżowce. Ta wspaniała podróż pomiędzy Europą a Azją kończy się u stóp imponującego mostu łączącego dwa kontynenty.
Cena ok. 20-25 €


LOT BALONEM NAD KAPADOCJĄ


Zapraszamy Państwa na jedną z najpiękniejszych wycieczek mianowicie : lot balonem nad Kapadocją . Będziecie mieli Państwo okazję podziwiać wschód słońca nad tą przepiękną baśniową krainą oraz smakować niezwykłą panoramę doliny.
Na zakończenie lotu otrzymują państwo pamiątkę w postaci certyfikatu lotu.
Radzimy zabrać ciepłą odzież ze względu na wczesną porę .
Cena ok. 150 Euro.
Przy większej ilości osób chętnych istnieje możliwość negocjacji ceny.UWAGA - wycieczki fakultatywne organizowane są zgodnie z turecka ustawą o turystyce, przez lokalne biura podróży.
Ceny podane orientacyjnie wg. sezonu 2014