tel./fax: +48 32 253 60 11
e-mail: tangotour@tangotour.com.pl

Tango tour
Promocje - kliknij i sprawdź

Wyszukiwarka

Turcja indywidualnie

NASZA SPECJALIZACJA

TURCJA- ISTAMBUŁ


OFERTA INCENTIVE I NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA.

Stambuł to międzynarodowe centrum kultury i sztuki .

Duże miasta takie jak Stambuł oferują nie tylko dostatek muzeów i ważnych historycznie miejsc, ale także kluby nocne, puby, bazary
pełne pamiątek i dzieł sztuki misternie rzeźbionych w srebrze i miedzi, piękne dywany i złotą biżuterię. Stambuł rzecz jasna pozostaje klasą sam w sobie.
Jego wyjątkowy krajobraz sprawia iż znajdziemy tutaj wszytko piękne i romantyczne ogrody , zabytki i zapach orientu.

Z kolei nowoczesne centrum miasta pełne jest stylowych biur i wieżowców, luksusowych hoteli, restauracji oraz centrów handlowych.
Modernizacja przyniosła bogate apartamentowce oraz ekskluzywne rezydencje.Na placu Taksim w Beyoğlu jest usytuowane centrum administracyjne Stambułu. Z placu rozchodzą się promieniście drogi biegnące do dzielnic na północno-zachodnim obrzeżu miasta, pełniących funkcje mieszkaniowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta indywidualnego oraz klienta biznesowego proponujemy Państwu pakiet usług oraz organizację i dopasowanie programu imprez pod indywidualne zamówienia.

- Wyjazdy Integracyjne, firmowe, szkolenia, konferencje, eventy, targi, wyjazdy integracyjne zacieśniają relacje pomiędzy pracownikami, pozytywnie wpływając na ich zaangażowanie oraz efektywność pracy. Są też świetnym sposobem na zintegrowanie nowych pracowników z działającym już zespołem. Proponowane przez nasze Biuro imprezy; szkolenia, konferencje, imprezy targowe, uzupełnione o bogatą ofertą turystyczną i możliwość zwiedzania Turcji stanowić będą mobilizująca zachętę dla Państwa pracowników.

- Transport do Turcji : autokarem i samolotem

Mamy możliwość zorganizowania dla Państwa dogodnego rodzaju transport: dysponujemy szeroką bazą przewoźników: autokary, busy, jak również zajmujemy się rezerwacją biletów samolotowych, biletów autokarowych- przewóz turecką liniówką na trasie Polska -Turcja.

-Transfery z lotnisk, hoteli itp.

Proponujemy Państwu na terenie Turcji transfery lotnisko - hotel - lotnisko, dowóz w wyznaczone miejsce oraz przejażdżkę po mieście.

- Rezerwacje hoteli wszystkich kategorii|

Posiadamy dużą bazę hotelową: od pensjonatów, motelików przez hotele 2 i 3 *, aż po hotele bardzo luksusowe 4, 5 gwiazdkowe. Znając Istambuł jak własną kieszeń proponujemy hotele w najlepszej lokalizacji; czy to w centrum - blisko najciekawszych zabytków, czy w okolicach lotnisk, czy też w bardziej ekskluzywnych dzielnicach słynących z markowych sklepów i bujnego życia nocnego. Dla szukających niezapomnianych bajkowych widoków- nad samym brzegiem Bosforu.

- Obsługa licencjonowanego przewodnika - bilety wstępów

Proponujemy zwiedzanie miasta z naszymi zaprzyjaźnionymi przewodnikami, którzy posługują się językami: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim . Za pośrednictwem polecanych przez nas przewodników mogą Państwo również kupić bilety wstępów do większości obiektów i muzeów w Turcji.

- Ślub w Istambule

To propozycja dla tych z Państwa, którzy pragną spędzić ten wyjątkowy dzień w wyjątkowy sposób, na krawędzi dwóch kultur i dwóch kontynentów. Możemy zająć się organizacją zarówno ślubu cywilnego jak i ślubu Kościelnego wraz z posługą polskiego księdza i polską mszą, w zabytkowym kościele w Stambule, Izmirze, Efezie i Tarsie. Dysponujemy ogromną bazą hotelowa, od małych romantycznych pensjonatów i butik hoteli, przez luksusowe hotele jak i noclegi na Wyspach Książęcych, zarezerwujemy dla Państwa rejs i romantyczną kolacje nad Bosforem. Dołożymy wszelkich starań aby ten dzień pozostał na zawsze niezapomniany w Waszych sercach.

Ceny kalkulowane indywidualnie.