tel./fax: +48 32 253 60 11
e-mail: tangotour@tangotour.com.pl

Tango tour
Promocje - kliknij i sprawdź

Wyszukiwarka

Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża

Symbol oferty: 154/434 pdf Terminy
Państwo: Bułgaria
Region: Sofiya
Miasto: Sofia
Transport: Autokar
Profil wyjazdu: Oferta objazdowa
Touroperator: musisz się zalogować
Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacja
Zakwaterowanie: Hotel
świadczenia:
Świadczenia Zakwaterowanie:10 noclegów w hotelach o standardzie **/***: 1 w okolicach Nowego Sadu, 1 w okolicach Sofii, 3 w Złotych Piaskach, 2 w okolicy Sozopolu, 1 w okolicach Wielkiego Tyrnowa, 1 w okolicach Belgradu, 1 na Węgrzech. Pokoje 2, 3 os. z łazienkami. W Złotych Piaskach i Sozopolu hotel z basenem, położony maksymalnie 400 m od morza. Wyżywienie:10 śniadań w formie bufetu, 10 obiadokolacji. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota. cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni) - orientacyjny koszt: ok. 90 EUR, - kosztów opłaty klimatycznej ok. 6 EUR, - programu fakultatywnego: Balczik i półwysep Kaliakra ok. 35 EUR, Fish Picnic ok. 25 EUR, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy.
Cena podstawowa:
osoba dorosła, pokój dwuosobowy, Katowice
PROGRAM :
1 dzień:
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Słowację i Węgry do Serbii. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje i przerwa na posiłek. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicach Nowego Sadu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

2 dzień:
Po śniadaniu przejazd przez Serbię w kierunku bułgarskiej stolicy. Przyjazd do Sofii i zwiedzanie stolicy kraju, malowniczo położonej u stóp masywu gór Witosza. Objazd miasta autokarem i krótki spacer, podczas którego zobaczymy główne zabytki miasta: neoklasycystyczny budynek Teatru Narodowego, Narodową Galerię Sztuki, Muzeum Archeologiczne, Pałac Prezydencki. Zajrzymy także do pięknej Cerkwi Świętej Niedzieli. Przyjazd do hotelu w okolicach Sofii, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w kierunku bułgarskiego wybrzeża do znanego czarnomorskiego kurortu - Złotych Piasków. Zakwaterowanie w hotelu w spokojnej dzielnicy Czajka. Spacer po miasteczku z piękną promenadą nadmorską z wieloma barami, kawiarniami i sklepikami. Kolacja i nocleg w hotelu.

4 dzień:
Po śniadaniu wyjazd do Warny i zwiedzanie miasta, które uznane jest za letnią stolicę kraju: Katedralna Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy, Mauzoleum Warneńczyka, Park Nadmorski z restauracjami i kawiarenkami. Przejazd do położonego nieopodal Warny Kamiennego Lasu - zgrupowania gładkich i foremnych kamiennych kolumn. Podziwianie form skalnych. Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja, nocleg.

5 dzień:
Po śniadaniu pobyt wypoczynkowy nad Morzem Czarnym. Dla chętnych możliwość uczestnictwa w wycieczce fakultatywnej na malowniczy półwysep Kaliakra i do portowego miasteczka Balczik, gdzie zwiedzimy wspaniałe ogrody i letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii. Kolacja i nocleg w hotelu.

6 dzień:
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd wzdłuż bułgarskiego wybrzeża w okolice Sozopolu - kolejnego znanego kurortu położonego na południu Morza Czarnego. Po drodze postój w zabytkowym Neseberze - najstarszym miasteczku w Bułgarii, wpisanym na listę UNESCO. Tu, po zwiedzaniu Muzeum Archeologicznego, czeka nas spacer wąskimi uliczkami i podziwianie zabytkowej starówki i portu. Czas wolny na zakupy na licznych straganach z rękodziełem i pamiątkami. Panoramiczny przejazd przez Burgas do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

7 dzień:
Po śniadaniu czas wolny - pobyt wypoczynkowy w Sozopolu nad Morzem Czarnym. Dla chętnych możliwość uczestnictwa w Fish Picnicu. Kolacja, nocleg.

8 dzień:
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Wielkiego Tyrnowa, jednego z najstarszych bułgarskich miast, o bogatej historii. Pełne uroku miasteczko było do czasu najazdów tureckich stolicą państwa bułgarskiego. Położone jest na trzech wzgórzach, na jednym z nich - Carevec - można podziwiać twierdzę dawnych carów bułgarskich i zabytkowe, odrestaurowane cerkwie pełne malowideł z XIX wieku. Ciekawostką jest fakt, że odnowione wizerunki Bogurodzicy są wzorowane na córce Pierwszego Sekretarza - Teodora Żiwkowa. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

9 dzień:
Po wczesnym śniadaniu wyjazd w stronę granicy bułgarsko-serbskiej i dalej w stronę stolicy Serbii - Belgradu. Przyjazd do tego największego miasta Serbii, malowniczo położonego przy ujściu Sawy do Dunaju i zwiedzanie: Stare Miasto ze śladami architektury tureckiej, majestatyczna twierdza Kalemegdan - najstarszy zabytek miasta, z której roztacza się wspaniała panorama, cerkiew Świętego Sawy - jedna z największych cerkwi prawosławnych na świecie, Parlament i Brama Triumfalna. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

10 dzień:
Po śniadaniu przejazd na Węgry do urokliwego miasteczka Pecz. Zobaczymy jego zabytki (niektóre wpisane na listę UNESCO): m.in.: meczety i łaźnie z czasów tureckich, katedrę z czterema wieżami, wczesnochrześcijańskie katakumby i muzea. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

11 dzień:
Po śniadaniu kontynuacja podróży do Polski. Przejazd przez Węgry, Słowację, Czechy. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

UWAGI:
Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych i Bielska-Białej.Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu.
Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników.
Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych.
Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.
Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu.
Przejazd: Katowice - Nowy Sad (ok. 870 km) - ok. 12 godz.
Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 4300 km.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezęDopłata
Bielsko Białaul. Warszawska dolna płyta dworca PKS08.00  
Częstochowa - realizowane przy min. 6 osóbParking przy McDonald's ul. Drogowców, przy trasie DK1 kier. Warszawa05.30 50 PLN  
Gliwice - realizowane przy min. 6 osóbul. Rybnicka 159 (przy drodze nr 78), parking za stacją Shell06.00 25 PLN  
KatowiceDworzec PKS Piotra Skargi06.45  
Kraków - realizowane przy min. 6 osóbul. Reymonta 22 parking dla autokarów przy wejściu do hali "TS Wisła"05.30 50 PLN  
Leszno - realizowane przy min. 6 osóbAl. Konstytucji 3 Maja parking przy hali Trapez (z tyłu hali)01.30 125 PLN  
Opole - realizowane przy min. 6 osóbparking pzry skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Duboisa za sklepem Biedronka05.00 50 PLN  
Piotrków Trybunalski -realizowane przy min. 6 osóbul. Dworska 4 stacja benzynowa Orlen przy zjeździe do miasta z trasy DK104.00 75 PLN  
Poznań - realizowane przy min. 6 osóbul. Dworcowa ,parking przy Dworcu Letnim na dojeżdźie00.05 150 PLN  
Radomsko - realizowane przy min. 6 osóbStobecko Szlach. stacje benz. przy DK1 :kier. Warszawa- czerwona-Orlen, kier.Katowice-zielona AS04.45 50 PLN  
Sosnowiec - realizowane przy min. 6 osóbul. Kresowa 2 obok stacji Shell i Mc Drive'a06.20 25 PLN  
Warszawa - realizowane przy min. 6 osóbAleje Jerozolimskie 144 Dworzec Zachodni; peron 1301.00 100 PLN  
Wrocław - realizowane przy min. 6 osóbDworzec PKS ul. Sucha stanowisko IV,V03.30 100 PLN  
Łódź - realizowane przy min. 6 osóbDworzec PKP Łódź Kaliska - parking przed wejściem głównym dojazd ul. Karolewską03.15 75 PLN  
Atrakcje:
Sofia - Złote Piaski - Warna - Neseber - Burgas - Sozopol - Wielkie Tyrnowo - Belgrad - Pecz

- Bułgarskie kurorty nad Morzem Czarnym
- Warna - letnia stolica Bułgarii
- Neseber i zabytkowa starówka
- Wielkie Tyrnowo i wzgórza nad Jantrą
- Belgrad, Sawa i Dunaj
- Pecz - turecki łaźnie na Węgrzech

Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża Bułgaria, Serbia, Węgry - Wzdłuż bułgarskiego wybrzeża
Zapytaj     Cennik
termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca
od:2018-06-14 do:2018-06-24 11 katalogowa A 2400 PLN sprawdź miejsca
od:2018-09-13 do:2018-09-23 11 katalogowa A 2400 PLN sprawdź miejsca